Android APK IPTV Shqip 3.0

IPTV Shqip 3.0 APK Free Download

By: IPTV Kosova - in: Media & Video

IPTV Shqip 3.0 is the Best Free Media & Video by IPTV Kosova

Neve nuk bejm ndonje streaming live, por vetem se i mbledhum neper faqe të ndryshme linqet dhe i sjellim të gjitha se bashku në nje vend që tju mundesojmë më lehtë qasshmerinë në evente të ndryshme si:I vetmi IPTV aplikacion qe funksionon me teledirigjues (remote control) ne Android Box dhe TV1. TV Live, Shqip, Serbisht, Gjermanisht, Turqisht se shpejti edhe shumë të tjerë.2. Filmat me të fundit të titruar në Shqip,3. Filma Vizatimor të Dubluar në Shqip,4. Serialet dhe Komedit më të fundit shqip si: O Sa Mire, Qka ka Shpija, etj5. TV Show si:,Kafeneja jone, O sa mire, Qka ka shpija Oxyget (Besim Dina), Kojshija Show, nKosove Show, Hallkit, 7 Dit pa Ermanli.6. Fetare: Ilahi, Filma, Ligjerata7. Si dhe për të rriturit Filma Erotik +18, të mbrojtur me fjalekalim të cilin mund ta kerkoni në faqen tonë në FaceBook: https://www.facebook.com/IPTVShqipfreeGjithashtu sipas deshires suaj mund te permbledhni Playlista ne youtube me muzik te zgjedhur nga ju dhe ne i vendosum ne Aplikacion, nese deshironi qe ti ndani me miqt tuaj ne menyr private mund ti vendosum edhe Fjalekalim qe te mund ti shikoni vetem ju dhe miqt tuaj.Na kontaktoni per ndonje sygjerim shtes, kritikat tuaja jane te mireseardhura...https://www.facebook.com/IPTVShqipfree/Shqipt TV, Tv shqip, Live tv shqip, iptv shqip, filma me titra shqip, filma indiski, filma erotik, +18, Learn More

Disclaimer

IPTV Shqip version 3.0 is the property and trademark from IPTV Kosova, all rights reserved by . Click on the above link to proceed to the APK file download page.
All files of APK apps here are for personal use only, if any APK download infringes your copyright, please contact us, We'll delete it any way. Thanks so much for your interest in our freeapka.com website!

What's New in IPTV Shqip - Version:3.0


No Change Log.

Other users also looks for:

Related IPTV Shqip, IPTV Shqip APKIPTV Shqip download APKdownload IPTV Shqip APKIPTV Shqip free downloadfree IPTV Shqip download APK